Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Súbory cookies

Napište hledaný výraz

O nás

Moi Noi je rodinná firma, která z poloviny žije v Turecku a stará se o výrobu našich milých věciček a z poloviny na Slovensku. Snažíme se Vám touto cestou přinést co nejlepší, nejpohodlnější a nejstylovější oblečení, které je cenově dostupné pro širokou skupinu lidí a zároveň lahodí oku. Moi Noi je srdeční záležitost, jejíž jsme zcela propadli. Moi Noi není jen oblečení, je to hluboká myšlenka, filozofie, přidaná hodnota k něčemu praktickému. Věcičky jsou vyrobeny ze 100% bavlny nebo bavlny s přidáním elastanu. Dětičky se v nich cítí pohodlně a příjemně, maminky nadchne minimalistický design a kvalita. Vzory na látkách jsou patentované, takže se nemůže stát, že je budete vidět na více značkách zároveň. Materiály jsou certifikovány Oeko tex.

Pokud máte zájem o prodej této značky, neváhejte nás kontaktovat, jsme výhradní dovozce značkového dětského oblečení Moi Noi pro Slovenskú i Českou republiku.